Zimní dovolená v prostředí, kde se nespěchá aneb nádherné Beskydy a Jeseníky

Zimní dovolená v Beskydech a Jeseníkách
Zimní dovolená v Beskydech a Jeseníkách

Chcete tip na víkendový pobyt nebo dovolenou, co si naplánujete dlouho dopředu? Pokud jste vždycky chtěli oslavit silvestrovskou noc na horách a nebyla k tomu příležitost, je nutno něco podobného co nejdříve napravit. A nejlépe letos, dokud je ještě k mání zajímavá nabídka volných termínů. Vydat se sem samozřejmě můžete i mimo zimní sezonu, protože jak by jistě řekl klasik, volných chvilek uprostřed přírody není nikdy dost. Energie teče proudem a nabíráte ji plnými hrstmi, aktivní odpočinek v tomto prostředí má zkrátka něco do sebe!

Volnočasové aktivity nejenom v zimě

Zamilovali jste se do romantického kraje českých a moravských horských regionů? Potom vás jistě láká ubytování v Beskydech, kde hraje první ligu Rožnov pod Radhoštěm společně s Bílou, Karolinkou nebo Velkými Karlovicemi. Uvidíte Valašské muzeum v přírodě, vychutnáte si Jurkevičovu rozhlednu a kraj jako na dlani nebo se budete věnovat zimním sportům. Vodní nádrž Horní Bečva nebo Pustevny a procházka nádhernou krajinou? Stačí si vybrat, ať už máte dovolenou před Vánoci nebo třeba v září!

Nabízí se samozřejmě i hotely v Jeseníkách, kde se může vaší první volbou stát prostředí Karlovy Studánky nebo Loučné nad Desnou. Ski areál Praděd zve k zimním radovánkám, naučná stezka Červenohorské sedlo je zase ideální destinací také pro rodiny s dětmi. Když si prohlédnete třeba hotely ve městě Karlova Studánka, zjistíte, že nabídka dovolených je opravdu pestrá.

Karlova Studánka je už dlouho favoritem

Destinace proslulá svými osmi minerálními prameny nabídne i pár architektonických skvostů pamatujících celé generace, jako je například Knížecí dům nebo kaple sv. Huberta. Obdivovat můžete i vodní elektrárnu, která byla v provozu už začátkem dvacátého století. Kdo plánuje zimní dovolenou, ať se podívá na hotely a ubytování na hotely.cz, kde najde zajímavou nápovědu. Aktivně nebo trochu lenošivěji? To už záleží na vás!

Booking.com