Reklama na Desperado.cz

Cestovatelský web Desperado.cz je na síti od roku 2005 a kontinuálně se rozrůstá a pravidelně zveřejňuje nové články o cestování. Našimi čtenáři jsou nezávislý cestovatelé, dobrodruzi, lidé toužící navštívit netradiční destinace, ale i běžní turisté hledající zajímavosti v místě své dovolené. Naprostá většina čtenářů pochází z České republiky a 60% jsou ženy. Díky svému cestovatelskému zaměření návštěva webu Desperado.cz kulminuje v letních měsících, kdy přesahuje návštěvnost 22 000 čtenářů měsíčně. V současné době je na Desperado.cz přes 2 500 článků a přes 10 000 fotografií.

Pro obchodní partnery nabízíme na cestovatelském webu Desperado.cz možnost inzerce a po konzultaci Vám rádi připravíme nabídku podle Vašich potřeb a očekávání.

 

Kontaktujte nás na … mail@desperado.cz

 

PR články na Desperado.cz

Nejběžnější formou inzerce je publikování PR článků, které k Vám mohou přivést nové návštěvníky Vašich stránek a samozřejmě i nové zákazníky. Výhodou PR článků je také získání odkazů z kvalitního webu a zlepšování SEO Vašeho webu či e-shopu.

Pro koho je vhodná inzerce na Desperado.cz

Desperado.cz je vhodnou inzertní platformou pro weby nabízející služby v oblasti cestovního ruchu, ať již jsou to cestovní kanceláře a agentury nabízející dovolené, hotely a penzióny, firmy sjednávající cestovní pojištění, zajišťující dopravu a víza, prodej letenek, lodních lístků atd. Milovníci cestování samozřejmě potřebují outdoorové a sportovní oblečení, batohy, kufry, fotoaparáty, nabíječky a power banky, cestovní průvodce a řadu dalších nezbytností.

Sjednáváme inzerci pouze s firmami, které nabízí služby a produkty související s cestováním, turistikou a dovolenými. Nemusíte se proto obávat, že se Váš reklamní článek objeví ve společnosti firem nabízející vrtačky, nemovitosti nebo půjčky na lichvářské úroky.

Parametry PR článku na Desperado.cz

Inzerentům rádi zveřejníme PR článek, který si připraví, ale redakce si vyhrazuje článek odmítnout v případě, že nesplňuje výše uvedené zaměření. Text článku by měl mít rozsah minimálně 1 normostrany (1 800 písmen včetně mezer), budeme potřebovat alespoň 3 kvalitní fotografie ve vyšším rozlišení a do textu můžete vložit až 3 odkazy. Samozřejmě Vám velmi rádi připravíme článek na míru podle Vašeho zadání.

Vložení odkazu do starších článků

Pokud nechcete zveřejňovat samostatný PR článek je další možností vložit odkazy do již stávajících článků. Samozřejmě nemůže se jednat o článek, který už využívá jiný inzerent a článek musí tematicky souviset s Vaší službou či produktem. V případě zájmu nám prosím pošlete odkaz článku, kde máte zájem zveřejnit odkaz.

PR články i odkazy na Desperado.cz zůstávají trvale

Zveřejněné PR články, které jsou publikovány na Desperado.cz i zakoupené odkazy zůstávají na webu trvale. To je pro Vás zárukou pro kvalitní budování SEO i smysluplné investice do dlouhodobé reklamy.

 

Reklamní bannery

Inzerentům jsem připraveni nabídnout i naše bannerové reklamní plochy. Všechny reklamní bannerové plochy, tak jak se zobrazují u článků jsou Vám k dispozici. Vyberte si bannerovou reklamní plochu a my Vám obratem odpovíme, zdali je volná. Plochu reklamního banneru lze pronajmout na období minimálně jednoho měsíce.

 

Jiné formy reklamy

Pokud vám výše uvedené možnosti reklamy nevyhovují, kontaktujte nás a velmi rádi projednáme možnost jiné formy reklamy či partnerství.

 

Cena

V případě zájmu o inzerci nás prosím kontaktujte na mail@desperado.cz, napište nám své požadavky či představy a my Vám zašleme nabídku.

 

Kontaktujte nás na … mail@desperado.cz

 

Další naše weby zaměřené na cestování

Dále vám můžeme nabídnout reklamu na dalších našich webech zaměřených na cestování:

www.atlaspamatek.info

www.atlasmest.cz