Jak vybrat kvalitní cestovní kufr?

Cestovní kufr
Cestovní kufr

Pokud se chystáte vyrazit na výlet, dovolenou nebo na pracovní cestu, neměla by vám chybět kvalitní zavazadla, která vám garantují bezpečný přesun věcí a mohou vám ušetřit mnoho námahy.

Cestovní zavazadla si můžete pořídit v pestré škále variant. Jestliže se často vydáváte mimo domov, na soukromé nebo pracovní cesty, nepochybně k tomu potřebujete kvalitní cestovní zavazadla. Pokaždé, kdy si sebou berete hodně věcí, kufr nebo taška na kolečkách vám značně usnadní námahu. Zvláště v případě, kdy investujete do špičkové značky zavazadel jako je třeba Travelite. Máme pro vás několik tipů.

Jak vybírat cestovní kufry

Nabídka cestovních kufrů je aktuálně velmi široká. Každý si může pořídit ideální kufr, přesně podle svých požadavků. Roli hraje jeho kvalita, ale dbát je nutno i na praktické detaily a elegantní vzhled. Můžete vybírat z mnoha tvarů, velikostí i barev. Lze tedy volit mezi mnoha velmi rozdílnými kusy. Sami víte nejlépe, jaký kufr budete potřebovat. Můžete zvolit látkové neboli textilní kufry od malých palubních, středních až po velké rodinné kufry či pevné a odolné skořepinové kufry.

Cestovní kufry vhodné pro pohodlné přesuny

Pokud se vydáváte na cesty často a při přesunech do své cílové destinace přemisťujete mnoho věcí, vsaďte na kufry na kolečkách. Můžete si pořídit cestovní kufr se dvěma či čtyřmi kolečky. Jejich pohodlné držadlo vám zajistí snadnou manipulaci. Kufry mají jednu nebo více kapes na přední straně, vnitřní podšívku a celá řada z nich je vybavená zámkem pro jejich uzamčení a jmenovkou. O kvalitě kufrů na kolečkách mnohdy rozhoduje i jejich značka, proto vsaďte na prověřeného výrobce.

Cestovní taška na kolečkách

Kromě cestovních kufrů se vám mohou hodit i batohy, tašky nebo brašny na notebook. Spolehlivou a vysoce mobilní variantou jsou tašky na kolečkách, které vám stejně jako cestovní kufry značně usnadní přesuny po letištní hale i mezi jednotlivými dopravními prostředky. V cílové destinaci si můžete s taškou na kolečkách ušetřit velkou námahu. Zaměřte se na kvalitní značky. Zipy a materiály jsou pevné. Výrobky mají dlouhou záruku i životnost.

Booking.com